تبلیغات
دانلود فیلم، دانلود رایگان فیلم، تصاویر مستهجن - ترکیبات بکار رفته در تولید قارچ |آموزش تولید وپرورش قارچ

دانلود فیلم، دانلود رایگان فیلم، تصاویر مستهجن

با توجه به قیمت بالای گوشت و مواد پروتئینی ، با كشت قارچ حتی در سطح محدود می توان بخشی از نیاز غذایی خانواده را تامین كرد.

 

كشت قارچ یك ماهه جواب می دهد. سرمایه هم نمی خواهد. در هر فضای در بسته ای می توان آن را انجام داد. وقت زیادی هم از شما نمی گیرد.پس چرا نباید آن را یادگرفت؟


 

اگر كشت قارچ بلد باشیم در سخت ترین شرایط می توانیم شكم خود و خانواده را سیر كنیم.


 

كشت قارچ نیازی به مدرك دیپلم و لیسانس و ... ندارد. حتی نیازی به سواد ندارد! فهمیدن اصول اساسی كشت قارچ با تماشای چهار ساعت فیلم صورت می پذیرد. هیچ كلاس اضافه و مشاوره ای هم نیاز ندارد.

 


اگر قصد یادگیری كشت قارچ را دارید می توانید برای امتحان از هر فضای بسته كوچكی كه دارید مثل انباری ، یا اتاقك خالی كنار حیاط ، یا یك كانكس كوچك و یا حتی یك چاردیواری سقف دار با یك در نایلونی هم استفاده كنید.حتی اگر می خواهید در فضای كوچكتری اولین مزرعه قارچ خود را راه اندازی كنید می توانید از پلاستیك فروشی نزدیك منزلتان یك جعبه پلاستیكی درب دار بخرید و در آن اولین مزرعه پرورش قارچ خود را ایجاد كنید.


 

 

آیا می دانید قارچ روی چی به عمل می آید؟ روی كاه! می دانید قیمت كاه چقدر است!؟ تقریبا هیچ!


 

آیا می دانید در یك فضای هشتاد متری می توانید در عرض دوماه هزاركیلو قارچ به عمل آورید.قارچ در بازار كیلو چند است؟ خودتان در هزار ضرب كنید! برداشت محصول هم از همان ماه اول شروع می شود.


 

می دانید اگر كسی قارچ شما را نخرید اصلا محصول روی دستتان باد نمی كند. بلافاصله می توانید آنها را خشك كنید و یا ترشی و مربای قارچ درست كنید.خبردارید كه قارچ خشك قیمتش خیلی بیشتر از قارچ تازه است. 

 

توری كباب پزی را كه آشنا هستید؟ می دانید اگر قارچ را از مغازه بخرید و بشورید و روی توری كباب پزی روی اجاق حرارت دهید و پشت و رو كنید تا آب قارچ ها  گرفته شود و بعد آن را با آبلیمو و نمك بخورید چقدر خوشمزه و خوش طعم است؟! یكبار كه امتحان كنید در سفر و منزل هرگز آن را رها نخواهید كرد.


 

 

می دانید قارچی كه در بازار می بینیم و شبیه چتر است و معروف به قارچ دكمه ای است فقط یكی از انواع قارچ های  خوردنی است و قارچ های دیگری مثل صدفی و شی تاكه و... هم هستند كه خیلی ارزان ترند و زودتر و راحت تر در همه جا به عمل می آیند و برای بعضی آدم ها حتی خوش خوراك تر هم هستند؟در آلبوم آموزش ویدئویی قارچ كوثرپرداز علاوه بر قارچهای دكمه ای قارچ های صدفی و شی تاكه هم معرفی می شوند.


 

برای یادگرفتن مهارت ارزشمند كشت قارچ می توانید از مقیاس كوچك شروع كنید. وقتی جواب گرفتید و اعتماد به نفس لازم برای كار در مقیاس بزرگتر را پیدا كردید و با ریزه كاری ها و جزئیات حین كار به صورت عملی آشنا شدید می توانید در مقیاس بزرگتری به كشت و پرورش قارچ بپردازید.


 

لازم نیست برای همیشه به تنهایی و خودتان كشت قارچ را انجام دهید. همین كه به اصول عملی كار اشراف یافتید و فهمیدید كه ابتدا و انتهای كار كجاست و در مسیر پرورش قارچ باید به كدام موارد دقت كرد ، بقیه كار اجاره یك فضا و استخدام كارگر و یافتن بذر فروش و خرید لوازم اولیه و شروع به كار است.

 

برای یك مزرعه بزرگ می تواند حداكثر با دوكارگر همه كارهای مربوط به كشت قارچ را انجام داد. قارچ خودش مثل قارچ رشد می كند و نیاز زیادی به حضور كارگر به طور دائم ندارد. كشت قارچ یكی از كم كارگرترین مشاغل موجود در بازار است.


 

بعضی قارچ های دارویی خریداران خارجی خوبی دارند. بعد از یافتن مهارت در كشت یك نوع قارچ می توانید با تجربه حاصل به كشت قارچ های مختلف بپردازید.


 

بچه ها ، مادربزرگ ها و همسر و بزرگ و كوچك خانواده می توانند در كشت قارچ فعال شوند. پرورش قارچ می تواند به عنوان یك شغل خانوادگی قلمداد شود و همه افراد خانواده را درگیر كند. بدیهی است با بالارفتن تعداد افراد درگیر سطح تولید و در نتیجه میزان تولید نیز افزایش می یابد و از درآمد آن كل خانواده بهره می برند.


 

هر چند بذر خوب قارچ را باید از كسی خرید كه بذر سالم و عالی دارد. اما در آلبوم آموزش كشت قارچ كوثرپرداز به زبان فارسی و به صورت ویدئویی تمام مراحل كشت قارچ از مرحله ابتدایی تهیه بذر تا مرحله تهیه بستر و نگهداری و چیدن محصول به صورت كاملا دقیق تشریح شده است. با تماشای این فیلم ها همه جزئیات پرورش قارچ از ابتدا تا انتها برایتان تشریح شده است.


 

اگر می خواهید اطلاعات فارسی جامعی در خصوص كشت قارچ به طور رایگان بدست آوریدمی توانید مطالب فارسی بسیار ارزشمندی كه در همین وبلاگ آمده است را مطالعه نمائید.


 

اطلاعات كاملی در خصوص میزان سرمایه گذاری لازم برای راه اندازی یك مزرعه كوچك كشت قارچ و لوازم و وسایل مورد نیاز بدست آورید. 

كشت قارچ را به صورت ویدئویی و كامل می توانید در آلبوم كشت قارچ در همین مجموعه مشاهده نمائید.قیمت این محصول روی هشت وی سی دی ده هزارتومان است.


 

بعد از تماشای كامل این محصول و انجام عملی كشت قارچ به صورت آزمایشی در مقیاس كوچك و جواب گرفتن در كمتر از یكماه ، شما هم مثل بسیاری دیگراز كارآفرینان به این نتیجه خواهید رسید كه با سرمایه گذاری و به كار گیری تمام اعضای بیكار خانواده و دوست و آشنا مزرعه های پرورش قارچ كوچك و بزرگ را در اطراف خود ایجاد و مدیریت كنید و محصول آنها را بعد از بسته بندی در شهر و استان خود عرضه و حتی به استان های دیگر صادر كنید. صادرات قارچ به كشورهای حاشیه خلیج فارس جزو درآمدهای بسیار عالی محسوب می شود. 


 

به محض اینكه بتوانید تهویه و دمای معمولی رشد قارچ را فراهم كنید در هر فصل سال و در هر مكانی می توانید مزرعه كشت قارچ خود را سرپا كنید. كشت قارچ جزو آن مشاغلی است كه وابسته به زمان كشت خاصی نیست.


 

 

خیلی از آنها كه الان در مشاغل پردرآمدی مثل زنبورداری و یا كشت میوه های نوبرانه و گیاهان دارویی در گلخانه و به شیوه های مدرن مثل هیدروپونیك مشغولند و یا حتی به شغل های جدید و پرمنفعتی مثل پرورش شترمرغ و تمساح روی آورده اند ، قبل از اینكه به این كارهای حرفه ای و به ظاهر سخت مشغول شوند با یك مزرعه كوچك پرورش قارچ كار خود را شروع كرده اند. كشت قارچ آنقدر زود جواب می دهد و آن قدر بی دردسر و راحت است و به قدری هزینه و مخارج پائینی دارد و آن قدر محصول نهایی آن هم در داخل منزل و همه در بین دروهمسایه و مردم شهر خریدار دارد كه شما در كمتر از یك ماه می توانید احساس مزرعه دار بودن را با تمام وجود لمس كنید. به محض دیدن این احساس در وجودتان بقیه كار دیگر راحت است و شما می توانید به كشت محصولات دیگر نیز روی آورید. آلبوم آموزش ویدئویی كشت قارچ  این جرات و جسارت را در دل شما ایجاد می كند و یخ وجودی شما برای دست به كار شدن را آب می كند.


آلبوم آموزش ویدئویی كشت قارچ  را هر كسی كه قصد یادگیری مهارتی پردرآمد به عنوان شغل دوم را دارد ضروری است.

آلبوم ویدئویی كشت قارچ را همه پرورش دهندگان قارچ دارند!

62 صفحه جزوه آموزشی به همراه 12 صفحه طرح توجهی برای شروع به كار تولید و پرورش قارچ ،تهیه شده و آماده ارسال می باشد


ابتدا محصول را دریافت سپس هزینه آن را پرداخت نمایید فیلم آموزشی +جزوه كامل آموزشی+طرح توجیهی برای وام ،در 1dvd به مبلغ 7000 تومان برای خریی روی لینك بالا كلیك  كنید
 
این محصول در 1dvd به مبلغ 7000    روی دكمه زیر كلیك كنید

 

خرید مستقیم پستی
 
و در 8 cd به مبلغ 10000 تومان روی دكمه زیر كلیك كنید

خرید مستقیم پستی

 برای ارسال سریعتر تماس بگیرید
09118506072
09352191655

نظرات() 
How long will it take for my Achilles tendon to heal?
شنبه 11 شهریور 1396 07:59 ب.ظ
excellent issues altogether, you simply gained a new reader.
What would you suggest in regards to your put up that you simply made some days in the past?
Any certain?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :